Nadam se da nas ima još tu na forumu. 
Sada je: 24 lip 2026, 23:06.
Moderator/ica: medo14
Nadam se da nas ima još tu na forumu. 

ja samo velim čarobnu riječ - legalizacija, pa svi shvate o čemu pričam
)
(i majka bi to). Ja sam ga lagano gurkala jedno godinu dana u smjeru geodezije jer se meni cinilo kao dobar izbor zanimanja za njega (obozava prirodu i kompjutere) i onda je sam to prihvatio. Inace je bio 1. na geologiji, u gornjoj polovici za upis na FER itd pa je zbilja mogao birati.
, bit će na Savi. To će nam stvarno olakšati studij (s naše strane). Sad planira s frendicom iz razreda rezervirati sobu, hoće biti zajedno.
U zamjenu za pokoji domaći ručak, printanje skripti itd.
Bravo Iva!




(zaključila bi Pipi Duga Čarapa).
, nadam se da ce ga to drzati cim duze.

Studira u Zadru - antropologiju, etnologiju i filozofiju - 1.godina i tek sutra imaju prvi dan...Odselila je u nedjelju i moram priznati da mi je bilo uffff...teško (mada sam u doba intenzivnog tinejdžerstva očekivala taj dan 

Osobno sam sretnija da je upala tamo i da neide u Zg (naravno da Zagreb pruža mnogo sadržaja koje drugi gradovi nemaju)..Ali nekako sam imala dojam da se treba maknuti iz starog društva i početi ispočetka..i to joj je baš ono - početak...
Dulcineja je napisao/la:A otkud si ti, Dory, koliko vam je daleko Zadar?
Jel ima plan često dolaziti doma?
Iva za sada ima namjeru dolaziti vikendom.

Ambicije do neba.
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.