
Sada je: 24 lip 2026, 10:14.




Bebi spinat za salatu.
)
hval ana komplimentu





pa onda moram i njemu nešto smisliti.



iskreni su decki
moji isto ponekad ne pojedu sto skuham, nisam neka kuharica, osim toga, volim "podmetnuti" nesto zdravo pa je bojim se, ta kombinacija ponekad pogubna za moja jela



- http://blog.vecernji.hr/tanja-klaic/vin ... kruha-6288 
samo s našim domaćim paradajzom i češće slaninu nego pršut. kad dodam mljeveno meso, dugo ga pržim i miješam prije nego dodam ikakvu tekućinu.
. Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.