Sada je: 24 lip 2026, 14:17.

Povreda ušne školjke

Sve o zdravlju, bolestima i preventivi.

Povreda ušne školjke

PostPostao/la barboza2 » 08 srp 2015, 20:11

Dolaskom ljeta kreću i naši posjeti hitnoj. Danas se malcu omakne ruka i završi uhom na prozorskoj klupici, onako u Ćošak. Rezultat: napukla hrskavica i koža, šivanje. Za dva dana na kontrolu. Ima li itko slično iskustvo? Ne znam što očekivati. Koliko i kako će to zarastati? Jel ostane ožiljke? Baš sam jadna...
Nothing is perfect. I am nothing.
slika
slika
Avatar
barboza2
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 lis 2006, 22:21
Lokacija: sjever i jug

Re: Povreda ušne školjke

PostPostao/la Potica » 08 srp 2015, 21:15

Nemam iskustva ali vam mogu barem zagrljaj poslati. :hug
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21836
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: Povreda ušne školjke

PostPostao/la Sreca najveca » 08 srp 2015, 21:56

A mis mali, brzi oporavak zelim. Nisam nikad cula za takvu ozljedu.
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Povreda ušne školjke

PostPostao/la mamamana » 08 srp 2015, 22:56

Jooj, nisam ni ja čula za takvu ozljedu, ali iskreno želim da prođe što brže i bezbolnije. Veliki :hug
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Povreda ušne školjke

PostPostao/la Adorabla » 09 srp 2015, 09:53

mojoj starijoj je eksplodirala pivska boca (kad je prohodala) i staklo joj je razrezalo usnu skoljku. Nisu sivali doduse. A zaraslo je relativno brzo. Ne sjecam se da smo mali nesto puno drame oko toga. Oziljak joj se vidio dosta dugo. SIgurno do cca 7-8 godina. Sada (18g) joj se vise skoro pa uopce ne vidi :dunno Ja bih rekla da je uho tada bilo malo pa je taj oziljak bio velik a kako je ona rasla tako je raslo zdravo tkivo, a oziljak ostajao iste velicine. Mislim tako si ja to objasnjavam ne mora biti da sam u pravu :nata
U svakom slucaju drzim vam fige da vam prodje ko i njoj; brzo i bezposljedicno
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27755
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: Povreda ušne školjke

PostPostao/la Ina66 » 09 srp 2015, 12:40

Potica je napisao/la:Nemam iskustva ali vam mogu barem zagrljaj poslati. :hug

:dada :dada
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Povreda ušne školjke

PostPostao/la barboza2 » 09 srp 2015, 16:18

Hvala vam. Sutra idemo na kontrolu pa cu sve ispitati. Guglala sam, navodno hrskavica brzo zarasta. Bitno da se ne stvori hematom kojeg onda treba kirurški micati. A kako bez veze se povrijedio. Cak nije ni divljao nego gledao kroz prozor.
Nothing is perfect. I am nothing.
slika
slika
Avatar
barboza2
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 lis 2006, 22:21
Lokacija: sjever i jug


Natrag na Bubini sam!

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.