Sada je: 24 lip 2026, 15:39.





Ja bih rekla da je uho tada bilo malo pa je taj oziljak bio velik a kako je ona rasla tako je raslo zdravo tkivo, a oziljak ostajao iste velicine. Mislim tako si ja to objasnjavam ne mora biti da sam u pravu
Potica je napisao/la:Nemam iskustva ali vam mogu barem zagrljaj poslati.


Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.