Sada je: 25 lip 2026, 00:16.

Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la SonjaV » 07 ruj 2015, 14:19

I L. ima ruksak od 5. razreda i ko novi je, ocekujem jos da ga bar i 8 razed nosi, a i njemu je ionako svejedno.

Jutros je u 7.30 dosao probuditi tatu da mora na posao, toliko o tome kako su roditelji odgovorni. On je bio spreman za krenuti vec ;)
Indijanac '09.2002
Mrvica '05.2005
Bucka '06.2014
Avatar
SonjaV
sa zalihama pelena
 
Postovi: 1720
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:42
Lokacija: Malo misto

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la MaminMacak » 07 ruj 2015, 15:45

lastavice, eh za fiziku treba na kvadratice ali velika s debelim koricama da im izdrzi za 7. i 8. razred.
Moja je jako uzbudjena zbog fizike jer je profa stroga i 5 ima samo 1-2 iz razreda, to joj se gleda za upis u srednju i sad je napeto da li ce ona kao najbolja matematicarka biti i najbolja fizicarka (ili medju onima koji imaju 5).

Joj tocno se toga sjecam, za sve drugo me bolilo briga, ali samo neka ja iz svih matematika, vjerojatnosti (to mi je bio najbolji predmet ikad), fizika i slicnih imam sve 5-ice. A povijest sam mogla imati 3, sasvim nevazno :) Ja nisam streberica, ja sam samo jako pametna :lol
pupoljcica 2002

etiketic 2009
Avatar
MaminMacak
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2447
Pridružen/a: 15 pro 2004, 18:40
Lokacija: Zagreb zapad

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la lastavica » 07 ruj 2015, 15:50

MM, kupili smo veliku jer joj se jako svidio dizajn. No nije s debelim koricama.
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la beammama » 07 ruj 2015, 17:01

A. dobio novu rasku.
Jel' itko od vas mora po knjige? Naši nisu dobili nego ja sad u 18 idem na roditeljski i podjelu knjiga. Baš mi se ne ide. Raspored još nisam vidjela.
Avatar
beammama
burek pod bor
 
Postovi: 4737
Pridružen/a: 23 srp 2003, 15:12
Lokacija: Zagreb

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la patkica » 07 ruj 2015, 17:07

Svi moraju po knjige, jer moras potpisati primitak
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la patkica » 07 ruj 2015, 17:08

Svi -mislim na zg podrucje naravno.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la beammama » 07 ruj 2015, 17:09

patkica je napisao/la:Svi moraju po knjige, jer moras potpisati primitak

Pa i prije smo potpisivali primitak. Klinci donjeli formular doma skupa s knjigama :dunno
Avatar
beammama
burek pod bor
 
Postovi: 4737
Pridružen/a: 23 srp 2003, 15:12
Lokacija: Zagreb

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la patkica » 07 ruj 2015, 17:30

Sl prije je bilo samo za primitak, sad potpisujes da ces ih i vratiti, tu je razlika.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la palunkica » 07 ruj 2015, 17:38

Moj je donio knjige doma, zajedno s potvrdom u dva primjerka.
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Ina66 » 07 ruj 2015, 17:49

Super joj je raspored, samo 2x po 6 sati, petkom 4 :joy
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la patkica » 07 ruj 2015, 17:52

Znaci ima i toga, vecina sto sam cula je da ih mora roditelj preuzeti. Ja sam osmasu digla maloprije, curi cu sad na roditeljskom
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la medo14 » 07 ruj 2015, 18:10

Mi smo isto dobili knjige tj odmah ih je iz skole sam donio, slijedeci tjedan imamo roditeljski, za sad nisam nista dobila za potpisati
i iznenadila sam se da su mu knjige 95% potpuno nove (udzbenici).
Avatar
medo14
kraljica tablica
 
Postovi: 10108
Pridružen/a: 28 lis 2001, 12:37

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la JiA » 07 ruj 2015, 18:27

Sami su preuzeli knjige i donijeli popis koji moram potpisati
Bijah slijep, a sada vidim...
Avatar
JiA
Vjetropir
 
Postovi: 7830
Pridružen/a: 07 tra 2006, 13:02
Lokacija: na štikli

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la skorpionka » 07 ruj 2015, 18:30

palunkica je napisao/la:Moj je donio knjige doma, zajedno s potvrdom u dva primjerka.


Donijeli oboje knjige doma sami, bez ikakve potvrde. :dunno To ćemo vjerovatno na roditeljskom.
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Berta » 07 ruj 2015, 20:04

Osmas isto donio knjige s potvrdom koju moramo potpisati i sutra mora vratiti. Rekla raska da onaj tko sutra ne donese potpisanu potvrdu ide roditeljima na posao po potpis :lol
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la skorpionka » 07 ruj 2015, 20:18

MaminMacak je napisao/la:lastavice, eh za fiziku treba na kvadratice ali velika s debelim koricama da im izdrzi za 7. i 8. razred.
Moja je jako uzbudjena zbog fizike jer je profa stroga i 5 ima samo 1-2 iz razreda, to joj se gleda za upis u srednju i sad je napeto da li ce ona kao najbolja matematicarka biti i najbolja fizicarka (ili medju onima koji imaju 5).


Mmačak, možda je bolje nek se malo trese u početku, ali ne treba jadnu djecu plašiti s fizikom tj profom :lol . Jest profka malo stroža, ali ne baš kako se priča. Iz J. razreda je lani njih šestero imalo 5, od toga 4 čistu peticu, dvoje je bilo između 4 i 5 i njih je pitala za 5.
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la lastavica » 07 ruj 2015, 21:36

Moja je dobila knjige i potvrdu koju moramo potpisati. No ona je ruksak s knjigama ostavila u ormaricu pa smo popodne otisli po njega.
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la TmamaKiN2 » 08 ruj 2015, 08:15

skorpionka je napisao/la:
palunkica je napisao/la:Moj je donio knjige doma, zajedno s potvrdom u dva primjerka.


Donijeli oboje knjige doma sami, bez ikakve potvrde. :dunno To ćemo vjerovatno na roditeljskom.


ovako cemo i mi, u srijedu su oba roditeljska :nesvist

nego, da vas pitam, hocete pregledati te knjige? jucer sam malo pogledala od sina, neke su ok, a neke su ipak iznutra malo posarane, jedna ima ostecenje unutra... prijavit cu to, cisto da na kraju godine ne bi ispalo da je to on napravio i da moramo kupovati nove knjige :basnecu
dobio je uglavnom rabljene, samo su mislim tri nove.
BUDILICE I MARATONCI
skolarka K 10/2001
skolarac-maratonac N 07/2003
Avatar
TmamaKiN2
puna razumijevanja
 
Postovi: 8490
Pridružen/a: 23 stu 2004, 12:26
Lokacija: Tresnjevacka dotepenka

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la palunkica » 08 ruj 2015, 08:24

Ja sam na taj papir napisala napomenu i popisala knjige koje su oštećene i opisala oštećenja.

Kod nas je jedna nova, ali većina ih je u jako dobrom stanju.
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Potica » 08 ruj 2015, 08:52

Patrik je prvi dan ostao doma :gaah sinoć je pao sa skejta i dočekao se na ruku-dlan, nije mu ništa natečeno, prste može micati ali ga jako boli kad je spuštena ruka i ne može prste dići prema gore, meni se čini da je samo istegnuo ruku ali još razmišljam da li da ga vodim u bolnicu. :ajme
Knjige nisam ni pogledala, kasno sam sinoć došla doma i totalno zaboravila na tu sitnicu. :mrgreen
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21836
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la marsovka » 08 ruj 2015, 08:59

Sami su preuzeli knjige i donijeli popis koji moram potpisati

isto
Avatar
marsovka
celebrity
 
Postovi: 15920
Pridružen/a: 24 sij 2003, 14:14
Lokacija: ZG

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la beammama » 08 ruj 2015, 09:41

Poti, vodi ga nek snime. Mala od moje kume je u osnovnoj imala incident, jedan dečko joj je zavrnuo ruku, bolilo je i rekli su da ništa nije puklo i kao sve OK. Sad je upisala faks i pojavljuje se problem. Nisu sigurni jel su oštećeni ligamenti ili tetiva i ruka joj je sve slabija i liječnici su joj rekli neka počne vježbati pisanje lijevom rukom :(
Amadej je samo 3 knjige nove dobio. Nisam gledala unutra. Danas tek planiram odnijeti u knjižaru omotati, moram kupiti mapu za likovni i geometrijske bilježnice.
Nova raska nije ostavila na mene dojam. Ni pozitivan ni negativan. Ne znam što da mislim.
Opet sam u vijeću roditelja. Kad je pitala svi pognuli glave, ja sam rekla kako sam do sada bila, ali ako netko ima prijedlog da bih rado prepustila mjesto. Na kraju me baka predložila i svi se složili. :roll
Avatar
beammama
burek pod bor
 
Postovi: 4737
Pridružen/a: 23 srp 2003, 15:12
Lokacija: Zagreb

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la folne » 08 ruj 2015, 10:55

Moj je isto sam donio knjige doma. U četvrtak je roditeljski pa pretpostavljam da ćemo tada potpisati papire. Knjige su više-manje ok.

Raska im je koma. Prvi dan i već ih je izvrijeđala i izurlala se na njih, strašno.
The basis of your life is freedom; the purpose of your life is joy.
AH
Avatar
folne
Mladenka
 
Postovi: 31654
Pridružen/a: 11 kol 2001, 13:26
Lokacija: So who what no

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Berta » 08 ruj 2015, 10:58

Ja sam isto na papiru napisala napomene. Roditeljski imaju u srijedu u isto vrijeme, a mm je na poslu pa bih se ja trebala klonirati valjda.
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la TmamaKiN2 » 08 ruj 2015, 12:47

Raska im je koma. Prvi dan i već ih je izvrijeđala i izurlala se na njih, strašno


:shock iz cega?
BUDILICE I MARATONCI
skolarka K 10/2001
skolarac-maratonac N 07/2003
Avatar
TmamaKiN2
puna razumijevanja
 
Postovi: 8490
Pridružen/a: 23 stu 2004, 12:26
Lokacija: Tresnjevacka dotepenka

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Barbi » 08 ruj 2015, 13:46

Mi smo imali roditeljski jučer u 18h i tad smo dobili knjige i potpisali potvrde da smo ih preuzeli. Knjige su dobre, rabljene su uredne i čiste a dosta je novih.

Razrednica opet nova, klap peta po redu od 5. razreda, s tim da je cijeli peti bila jedna. :ajme Najblesavije od svega je što im ova nova razrednica ništa neće predavati. :ajme :ajme
Mlada je, nova u školi i poplašeno mi djeluje, dakle niškoristi potpuno.
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28729
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Berta » 08 ruj 2015, 17:41

Ta ih do sijecnja nece ni upoznati ako im nista ne predaje
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la corazon » 08 ruj 2015, 17:54

sretno svima :)

ajme barbi koma :( moja ima divnu razrednicu od početka, voli ih ko da su joj djeca, nedavno sam je srela u dućanu i kaže mi da će ona plakati za njima, koliko su joj dobri i dragi... baš ih voli i oni to znaju. oni njoj na kraju svake godine kupuju poklon, ne skupljaju roditelji nego djeca sama.

donijela je danas plan puta za 10. mj. idu u firenzu i pisu na tri dana, besplatno za nas :)
ambiciozna mi je i dalje i želi što bolji prosjek. vidjet ćemo koliko će je to držati.
Avatar
corazon
ledena kraljica
 
Postovi: 3175
Pridružen/a: 20 vel 2006, 16:53

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Dobri andjeo » 08 ruj 2015, 22:43

S cim se cijepi u 7 r?
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39165
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Potica » 09 ruj 2015, 09:06

Barbi je napisao/la:Najblesavije od svega je što im ova nova razrednica ništa neće predavati.

Mislim stvarno :roll

beammama je napisao/la:Poti, vodi ga nek snime.

jesmo, nije ništa slomljeno. :znoj
On ove godine kreće fakat laganini, prvi dan samo sat razrednika, jučer Klaićeva, danas porta. :lol
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21836
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

PrethodnaSljedeća

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.