skorpionka je napisao/la:J. ima 4.5 boda. Za jednu gresku je odmah znao cim je izasao, druga mu se potkrala. Frend mu ima 5 bodova, to sam posebno sretna jer je razrednica tog malog tvrdila da nije za matematicku, a zena predaje hrvatski. Samo ih 30 tak ima 5 bodova.
tak je i meni tata rekao, no on je mjerio po sebi
i odnosu na njega nisam bila
Skorpi
Čestitam 





