Sada je: 25 lip 2026, 03:17.

Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la lastavica » 01 srp 2016, 13:48

skorpionka je napisao/la:J. ima 4.5 boda. Za jednu gresku je odmah znao cim je izasao, druga mu se potkrala. Frend mu ima 5 bodova, to sam posebno sretna jer je razrednica tog malog tvrdila da nije za matematicku, a zena predaje hrvatski. Samo ih 30 tak ima 5 bodova.

tak je i meni tata rekao, no on je mjerio po sebi ;) i odnosu na njega nisam bila
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la skorpionka » 01 srp 2016, 13:52

patkica je napisao/la:Je, bome je :lol Skorpi
Rekao mi je odmah za tu jednu gresku, i da ce upisat mioc ;)


Jesam li ja u pravu kad tvrdim da je on drugi Zoki Milanovic po gardu :zub
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la skorpionka » 01 srp 2016, 13:54

lastavica je napisao/la:ne moraš brojati, 338 ih se prijavilo. Konvertirala sam u excel, pa mogu izvlačiti statistike ;)


Ajd izbaci jos 25, 50 i 75 centilu :lol
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la lastavica » 01 srp 2016, 13:57

181 >= 4,00
151 >= 4,25
112 >= 4,50
75 >= 4,75
37 = 5,00
sad još moram provjeriti jel mi se potkrala greška :lol
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la patkica » 01 srp 2016, 14:39

Cek, sta ti je brojka 338? Prijavlejnih s 80 bodova?
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la marsovka » 01 srp 2016, 14:41

Ma sve skupa ih je bilo 338. Odakle tebi 600?
Avatar
marsovka
celebrity
 
Postovi: 15920
Pridružen/a: 24 sij 2003, 14:14
Lokacija: ZG

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la patkica » 01 srp 2016, 14:43

Nije. Pa vidjela sam popis rasporeda po ucionicama na oglasnoj ploci. 600 okruglo.
A ovo sto je Lasta izvlacila po bodovima je preko 500.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 01 srp 2016, 14:45

Bravo J. !!! :) Čestitam


kod nas traže i svjedodžbe 5 i 6 na uvid :roll za sada nemremo naći 6. razred :mrgreen sreća pa možemo tražiti prijepis jer škola radi :lol
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la lastavica » 01 srp 2016, 14:47

338 je pisalo ovaj prijemni. Ja ne znam ništa o bodovima.
Zadnja izmjena: lastavica; 01 srp 2016, 14:52; ukupno mijenjano 1 put/a.
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la lastavica » 01 srp 2016, 14:50

patkice piše >= ;) osim kod 5,00
tako da ne možeš zbraji lijevu stranu
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Nanoibeba » 01 srp 2016, 15:14

kad će oni te bodove prijemnog ubaciti u sustav?
Avatar
Nanoibeba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 768
Pridružen/a: 16 lip 2005, 09:33

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la palunkica » 01 srp 2016, 15:26

A ima li negdje primjerak testa?
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Cathy » 01 srp 2016, 15:27

palunkica je napisao/la:A ima li negdje primjerak testa?

Imaš na stranici MIOC-a.
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la palunkica » 01 srp 2016, 15:29

Ne onaj ogledni primjerak nego baš ovaj konkretni. Ne mogu ga naći
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Berta » 01 srp 2016, 15:30

ne moraš brojati, 338 ih se prijavilo. Konvertirala sam u excel, pa mogu izvlačiti statistike

:hahaha

jedva čekam da ih upišu u sistem da vidimo po drugim školama gdje smo :lebdi
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la marelica » 01 srp 2016, 15:40

sada učenici koji ne ulaze u kvotu mioca, a mioc im je prvi izbor pomiču crtu.
u ponedjeljak počinje "razmještaj"
marelica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 07 vel 2016, 20:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la patkica » 01 srp 2016, 15:41

Aha Lasto, malo sam nakon citanja tvog posta setala, pa pristavila kavu, pa malo gledam GoT, i napokon sam skuzila nakon nekog vremena ahahaha.
Mislim, ja sam s filozofskog :p
S obzirom da je u ponesjeljak otvoreno za uvid u testove i zalbe, rekla bih da ce najranije u ponedjeljak
Popodne biti uneseno.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Ina66 » 01 srp 2016, 15:45

bravo J. zvan Zoki! :lol
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Nanoibeba » 01 srp 2016, 15:45

to sam i ja tak mislila, nakon kaj sam na stranici vidjela da imaju uvide u testove.

Na prijemnom im ništa nisu rekli
Avatar
Nanoibeba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 768
Pridružen/a: 16 lip 2005, 09:33

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Mirci » 01 srp 2016, 15:51

Bravo za J. :up

Al i za lastu i patku :bravo :lol
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29464
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la skorpionka » 01 srp 2016, 15:59

Zapravo ih se malo usudilo izaci na prijemni :lol
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la lastavica » 01 srp 2016, 16:35

patko, nek smo se skužile :)
To je tak kad sam htjela pojednostaviti da ne morate zbrajati a vi svi u zbrajanju
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la patkica » 01 srp 2016, 16:41

Nemres pojednostavljivat logicki nekom s filozofskog, jer ce zakomplicirat na takav nacin da nikad neces shvatit kam je to otislo :lol
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Krumpirić » 01 srp 2016, 17:29

Bravo za maloga Milanovića :)
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la skorpionka » 01 srp 2016, 17:58

lastavica je napisao/la:patko, nek smo se skužile :)
To je tak kad sam htjela pojednostaviti da ne morate zbrajati a vi svi u zbrajanju


Haha vrhunski si to analizirala taj vrh. Di ce granica biti ne znam, test nisu pisali samo oni s 5.00 nego i oni s 83 i oni sa 75 bodova.

Mene vise zanima korelacija ocjena iz skole s ocjenom iz testa. Jest da stres cini svoje, ali opet mos dobiti 4 a da si imao pet, ali da je mrvu manje od pola za ocjenu 3,2 i cak 1, to je zabrinjavajuce. Doduse, ne znamo kakve su toj djeci bile ocjene.
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Krumpirić » 01 srp 2016, 17:59

Ja znam zasad DVOJE sa 70 i nešto bodova, koji su dobili 5b na prijemnom, tako da će upasti dosta ovih što imaju i 3b na prijemnom. Meni je ta korelacija isto malo kao skeri.
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la palunkica » 01 srp 2016, 18:05

Po mom mišljenju taj prijemni nosi puno premalo bodova.

A mene užasava količina onih koji imaju 1 i 2 boda. Jer su to sve bili superodlikaši.

Inače i nije bila takva navala, 200 i nešto ih primaju bilo ih je 300, to je 1,5 na jedno mjesto
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la skorpionka » 01 srp 2016, 18:11

Krumpirić je napisao/la:Ja znam zasad DVOJE sa 70 i nešto bodova, koji su dobili 5b na prijemnom, tako da će upasti dosta ovih što imaju i 3b na prijemnom. Meni je ta korelacija isto malo kao skeri.


S 3 boda ce upasti samo oni s vise od 80 bodova iz skole. Ne vjerujem da ce se upadati s 3 boda ako startas s 80.

Treba racunati da si s 80 bodova rangiran tek na 93. mjesto i to mjesto je skroz preko kvote do 230 i nekog ili cak 240 i nekog mjesta.
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Krumpirić » 01 srp 2016, 18:15

da, imaš pravo, ja sam zaboravila na natjecatelje, kad nisam u interesnoj skupini, nego pratim jer mi je izuzetno zanimljivo kako će se to s prijemnima razvijat
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la patkica » 01 srp 2016, 18:18

Upast ce oni s 80 i 4.5 na prijemnom, eventualno neko sa 79.5 i 5 bodova.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

PrethodnaSljedeća

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 39 gostiju.