5 bodova je maksimum dozvoljen, nije do odluke Mioca, nego je na razini ministarstva.
Ipak se može napraviti neka pristojna selekcija, ovisno o uspjehu na prijemnom, svi su sa 79 bodova imali izvrsne šanse.
Ono što je baš bez veze, sad ispadaju razne "nepravde", mala od frendice pisala prijemni u miocu, prvi izbor joj je Tituš. Ima 79,60 (tako nešto otprilike). U Mioc je upala jer je dobro napisala prijemni, ali ne želi. Želi Tituš, u koji od danas više ne može, jer nema 80 čistih.
Tako da gledano šire, da postoje djeca koja su izvrsna po svemu, ali imaju eto tu anomaliju da im Mioc nije prvi izbor, spuše svoj prvi izbor

Šteta.